Zapraszam do Nowego Świata, cokolwiek to dla Ciebie znaczy, czymkolwiek on dla Ciebie w tej chwili jest….

Nazywam się Marianna Czarniecka i od kilkudziesięciu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą a od kilkunastu lat pracuję w obszarze zaburzeń rozwojowych i neurorozwojowych u dzieci i młodzieży takich jak autyzm, zespół Aspergera, ADHD, zespoły genetyczne, mutyzm wybiórczy, mózgowe porażennie dziecięce, trudności w czytaniu i pisaniu, zaburzenia przetwarzania słuchowego i integracji sensorycznej.

 

Od kilku lat  zgłębiam tematykę Medycyny Energetycznej, gdzie obserwuję dzieci, młodzież oraz ich rodziców z innej perspektywy, pespektywy postrzegania pozazmysłowego….

Mam dar czytania przestrzeni oraz komunikacji pozazmysłowej, a także uzdrawiania poprzez rozmowę i użycie języka. Jestem istotą wielowymiarową. Starą, doświadczoną Duszą. Jestem Wiedząca. Więcej o tym czym się zajmuję znajdziesz na moich stronach. Informacja poniżej.

https://agape.edulogmed.pl

www.edulogmed.pl

https://pracowniaagape.edulogmed.pl

oraz na FB:

https://www.facebook.com/Pracownia-Agape-i-Edulogmed-Marianna-Czarniecka-114342663316500

https://www.facebook.com/Neurologopeda-on-line-Marianna-Czarniecka-214532957214193

tutaj znajdziesz moje nagrania

 

 Długo wahałam się, czy dzielić się tym, co dostrzegam i wiem na temat prawdziwej przyczyny tego, co prezentują dzieci w tzw. Życiu codziennym, ponieważ dla wielu osób, ten temat może pozostać zupełnie niepojętym… Ale trudno jest mi dłużej milczeć…. Wierzę, że ta wiedza pomoże rodzicom, specjalistom, nauczycielom zrozumieć wiele zachowań ich dzieci. O czym opowiem?

O dzieciach u których zdiagnozowano autyzm. Podpowiem, gdzie szukać pomocy oraz w jakich kierunkach spoglądać a także jak je rozumieć i jak pomagać takim dzieciom. Kim są te dzieci i Po co przyszły.

Moim doświadczeniem jest min. epigenetyka i totalna biologia a także medycyna energetyczna.

We współczesnym świecie sama wiedza akademicka jest niewystarczająca, aby skutecznie poradzić sobie z istniejącymi problemami.

 

Spotkanie będzie miało charakter wykładu interaktywnego- seminarium. Będzie możliwość zadawania pytań oraz rozmowy.

Seminarium odbędzie się na zoom. Ilość miejsc ograniczona.

Wdzięczność a zarazem inwestycja:

55 złotych przy wpłacie do 30 czerwca 2022 r. od 1 lipca 111 zł.

 

Wpłata na rachunek ING BANK ŚLĄSKI-

81 1050 1605 1000 0090 9103 3143

Pracownia Agape i Edulogmed

44-335 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

w tytule: Seminarium

 

 

Po dokonaniu wpłaty, proszę o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.